Domeny internetowe – rozszerzenia domen .watch i .webcam

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .wales i .wang
Styczeń 2, 2019
Domeny internetowe - rozszerzenia domen .download i .xyz
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .download i .xyz
Styczeń 21, 2019

Domena .watch

Wach w języku angielskim ma 2 znaczenia. Pierwsze oznacza „zegarek”. Drugim znaczeniem jest „oglądać”. Tak więc domena może być śmiało użytkowana przez osoby związane z przemysłem firmowym. Osoby, których profesja związana jest z zegarkami również znajdą tu coś dla siebie. Jeśli jesteś producentem zegarków, to dzięki tej domenie możesz sprawić, że Twoje designerskie zegarki osiągną szczyty sprzedaży. Z domeny skorzystają również pracownicy hurtowni baterii do zegarków oraz zegarmistrzowie. To istna gratka dla reżyserów oraz montażystów filmowych. Vlogi są teraz w modzie. Jeśli jesteś vlogerem to koniecznie zarejestruj tę domenę. Domeny .watch możesz również używać, gdy piszesz niszowego bloga o zegarkach albo przemyśle filmowym. Możliwości wykorzystania tego rozszerzenia domenowego jest naprawdę sporo.

Domena .webcam

Webcam oznacza tyle samo co kamera internetowa. Domena .webcam to okno na świat obrazów. Z tą domeną żaden film ani obraz nie jest nudny! Jeśli coś w jakiś sposób łączy Cię z kamerami internetowymi to powinieneś zarejestrować właśnie tę domenę. Została ona dedykowana m.in. producentom oprogramowania, osobom związanymi z chatroomami. Idealnie sprawdzi się, gdy prowadzisz transmisję na żywo. Może ona zainteresować dziennikarzy oraz osoby interesujące się bieżącymi wydarzeniami na świcie. Każdy, bez żadnych wyjątków może z niej korzystać. Dzięki temu, że jest to dość nowe rozszerzenie domenowe, wiele opcji nazwy domeny jest wciąż wolne. Nawet popularne nazwy i nazwiska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok