Domeny internetowe – rozszerzenia domen .website i .zone

Domeny internetowe - rozszerzenia domen .download i .xyz
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .download i .xyz
Styczeń 21, 2019
Domeny internetowe - rozszerzenia domen .website i .zone
Domeny internetowe – rozszerzenia domen .yoga i .wtf
Styczeń 27, 2019

Domena .website

Domena .website poświęcona jest technologii internetowej. Może z niej korzystać każdy – osoby fizyczne lub firmy. Jeśli prowadzisz firmę i udostępniasz swoje usługi na stronie internetowej, to ta domena powinna Cię zainteresować. Jeśli prowadzisz niszowego bloga i czujesz, że żadna inna domena nie pasuje do tego, czym się zajmujesz, to warto skorzystać z tej domeny. Domena .website doskonale dostosowuje zajmujących się technologiami. Jeśli prowadzisz portal technologiczny to .website jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Skorzystają z niej również osoby zainteresowane mediami i stronami internetowymi. Świetnie pasuje do platform hostingowych, dostawców usług internetowych, inżynierów, projektantów, programistów, blogerów. Jeśli należysz do osób dzielących się opiniami i poradami na temat funkcjonowania Internetu, to ta domena jest dla Ciebie idealna! Publikujesz ciekawostki i informację na temat dostawców internetowych? Jeśli tak, śmiało możesz skorzystać z tego rozszerzenia domenowego.

Domena. zone

Słowo Zone z języka angielskiego oznacza „strefa”. Domena nawiązuje do wszelkiego rodzaju stref (czasowych i cieplnych, stref obronnych i końcowych, diety strefowej). Powstała z myślą o obszarach, sektorach i strefach. Jeżeli piszesz bloga o podróżach lub krajoznawstwie to jest to domena dedykowana Tobie. Ta domena daje duże pole manewru. Możesz jej użyć, gdy interesujesz się piłką nożna (strefy kibica) lub piszesz bloga o pracy i opisujesz sektory biznesowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok