Domeny internetowe – rozszerzenia domen .yoga i .wtf

Domeny internetowe – rozszerzenia domen .website i .zone
Styczeń 24, 2019
Domeny internetowe - rozszerzenia domen .website i .zone

Domena .yoga

Interesujesz się kulturą indyjską? Ćwiczysz jogę? Lubisz aktywnie spędzać czas i preferujesz zdrowy tryb życia? Joga jest teraz w modzie. Joga łączy się z relaksacją oraz z harmonią z samym sobą i światem zewnętrznym. Domena poświęcona jest nie tylko Joginom i trenerom Jogi. Jeśli piszesz bloga na temat jogi i zdrowego trybu życia to domena . yoga będzie do Ciebie idealnie pasować. Dziś wiele sklepów ma w swoim asortymencie akcesoria związane z jogą Domena jest dostosowana do jest do sklepów internetowych, które sprzedają przyrządy potrzebne do ćwiczeń jogi. Jeśli jesteś producentem akcesoriów do jogi, z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie. Wiele klubów fitness oferuje zajęcia z jogi. W związku z tym domena . yoga może zainteresować również kluby fitness. Jeśli masz firmę, która oferuje usługi związane z jogą ,to koniecznie zarejestruj tę domenę.

Domena .wtf

Wyrażenie, WTF ‘’to popularne wyrażenie używane często przez osoby, które, wyrażają w ten sposób swoją złość, nie mogą w coś uwierzyć lub są czymś zdziwieni. Możesz wykorzystać tę domenę, by opisać niezwykłego, dziwnego lub rzadko spotykanego. Prowadzisz bloga, który jest niszowy? Opisujesz na nim niezwykłe historie i zdarzenia okraszone ciekawymi filmami i zdjęciami? Jeśli tak to ta domena idealnie do pasuje do profilu Twoich zainteresowań. Zdecydowanie najczęściej tego wyrażenia używają młodzi ludzie. Domena sprawdzi się dla stron www firm, które oferują produkty dla młodzieży. Świetnie sprawdzi się dla blogów z humorystycznym contentem oraz forów internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok